61 855 24 45

Odszkodowanie za amputację palców, ręki, nogi

 

Odszkodowanie za amputację

Jeżeli musiałeś mieć amputowane palce, rękę, nogę, to pamiętaj, że masz szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania z czyjegoś OC. Możesz uzyskać godne odszkodowanie za ból i krzywdę, odszkodowanie za utracone dochody, a także pieniądze na protezę i leczenie z ubezpieczenia OC bez czekania na leczenie i protezę z NFZ, które i tak zazwyczaj nie są wystarczające.

Kiedy mogę uzyskać odszkodowanie z OC?

Jodszkodowanie za wypadek przy pracyeżeli do amputacji placów, czy kończyny doszło w wyniku wypadku przy pracy, to możesz liczyć nie tylko na odszkodowanie z ZUS, ale także na odszkodowanie z OC pracodawcy – często możesz uzyskać odszkodowanie z OC pracodawcy, gdy po jego stronie nie ma nawet najmniejszej winy. Nasi prawnicy uzyskiwali odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach przy pracy nawet, gdy pracodawca niczego nie zaniedbał – jest to możliwe! Przedstaw swoją sprawę naszym prawnikom – pytanie nic nie kosztuje.


odszkodowanie za wypadekDoznałeś amputacji w następstwie wypadku samochodowego, w wypadku kolejowym, tramwajowym – możesz uzyskać odszkodowanie z OC samochodu, pociągu, czy też z OC firmy przewozowej, a co najważniejsze do uzyskania odszkodowania zazwyczaj nie musi być niczyjej winy! Zapytaj naszych prawników, czy należy Ci się odszkodowanie!

..


Arzt mit Aufnahme aus MagnetresonanztomographenDoznałeś amputacji palców lub kończyny w następstwie zakażenia szpitalnego albo błędnej diagnozy lekarskiego, czy też złego leczenia? Lekarze amputowali Ci nie tę kończynę? Uzyskaj wysokie odszkodowanie z OC szpitala! Nasi prawnicy są gotowi do analizy Twojej sprawy i bez opłat wstępnych poprowadzenia sprawy o odszkodowanie z OC lekarza, czy też z OC szpitala. Pamiętaj, że mitem jest, że od szpitala, czy od lekarza nie da się uzyskać odszkodowania – tak było kiedyś, gdy nie było prawników specjalizujących się w odszkodowaniach! Napisz do naszych prawników i przedstaw im swoją sprawę – dokonamy analizy sprawy bez wstępnych kosztów.


odszkodowanie za wypadek na wsiDo amputacji doszło przy pracy w gospodarstwie rolnym, przy maszynach rolniczych? Uzyskaj odszkodowanie nie tylko z KRUS, ale także z OC rolnika! Nawet jeżeli poszkodowanym jest rolnik albo domownik, czy ktoś z rodziny, to może uzyskać odszkodowanie z OC rolnika. Zapytaj naszych prawników o swoją sprawę –  prowadzimy sprawy bez opłat wstępnych!

.
Od wypadku minęły lata – czy uzyskam odszkodowanie? Upływ nawet lat od wypadku nie musi oznaczać braku możliwości uzyskania odszkodowania. Jest możliwe uzyskanie odszkodowania nawet za wypadki z 1997 r.

.

wooden gavel and books on wooden table,on brown background Zapytaj naszych prawników – zajmie Ci to tylko minutę, a dasz sobie szansę na wysokie odszkodowanie!

Bezpłatna ocena sprawy

    Wysłanie pytania do niczego Cię nie zobowiązuje