Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym

Doznałeś obrażeń ciała wskutek wypadku przy pracy w gospodarstwie rolnym? Wypadek przy pracy w rolnictwie spowodował niezdolność do pracy? W jego wyniku musisz się przekwalifikować? Potrzebujesz teraz stałej pomocy i opieki? Kancelaria Prawna EVENTUM pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie jakie przysługuje za wypadek w gospodarstwie rolnym.

Prawnicy EVENTUM pomogą Ci uzyskać wysokie odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym

Jako zespół prawników posiadających wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę na temat odszkodowań, Kancelaria Prawna EVENTUM stawia dobro Klientów na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego staramy się w każdej sprawie pozyskać świadczenia ze wszystkich możliwych w danych okolicznościach źródeł.

Oznacza to, że poza odszkodowaniem z OC rolnika, UFG, postaramy się w Twoim imieniu o wypłatę odszkodowania z ubezpieczenia na życie, NNW, jak i z KRUS.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o rodzajach ubezpieczeń i świadczeń, które z nich przysługują.

Chcesz dowiedzieć się więcej o odszkodowaniach za wypadek w rolnictwie?

Jako doświadczeni eksperci w prawie odszkodowań i ubezpieczeń dzielimy się swoją wiedzą, aby poszkodowani mieli świadomość jakie prawa im przysługują.

Właśnie z powodu tej powstało nasze Centrum Pomocy Poszkodowanym. Można w nim odnaleźć ciekawe i edukujące opracowania na temat różnych zagadnień z zakresu prawa ubezpieczeniowego i odszkodowawczego. Pod poniższymi linkami umieściliśmy dla Państwa te opracowania, które najbardziej dotyczą odszkodowań za wypadki w rolnictwie.

Masz pytania, podobną sprawę? – zadzwoń, napisz do nas po bezpłatną konsultację Twojej sprawy o odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym.

Strzelbicki_Michal

dr Michał Strzelbicki

radca prawny, założyciel EVENTUM

tel. kom.  510 943 567  

e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.p

Mariusz Sadowski

radca prawny

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

Scroll to Top