61 855 24 45

Nasze sukcesy

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania o prawidłowej wysokości

Jak wygląda nasza praca w praktyce? Postanowiliśmy umieścić poniżej kilka przykładowych spraw, które nasza kancelaria odszkodowawcza prowadziła na przestrzeni wielu lat. Wszystkie sprawy wiążą się z nowym, niezwykle przydatnym doświadczeniem. Pomagamy klientom na różnych etapach starania się o odszkodowania.

Czasem bowiem klienci zgłaszali się do nas o pomoc już po otrzymaniu decyzji od ubezpieczyciela. Większość opisanych poniżej spraw zaczęła się więc w sytuacji, gdy zakład ubezpieczeń odmówił wypłaty odszkodowania, bądź postanowił je wypłacić. Ten drugi przypadek wiąże się najczęściej z zaniżeniem uzyskanej sumy.

Albowiem samo uznanie przez ubezpieczyciela danej kwoty odszkodowania za słuszną nie oznacza, że w danej sytuacji klient nie powinien otrzymać wyższej sumy. W ciągu 12-letniej praktyki udało nam się pomóc wielu osobom. Doprowadzaliśmy do uchylenia szkodliwych decyzji zakładów ubezpieczeń.

Co więcej, dzięki działaniom podejmowanym przez naszych specjalistów, mnóstwo osób otrzymało pełne i wysokie odszkodowania. Kancelaria odszkodowawcza doprowadzała więc często do zwielokrotnienia sum zaproponowanych przez zakład ubezpieczeń w pierwotnej decyzji.

Pasja, zaangażowanie i empatia

Doprowadzanie do naprawy krzywdy, jaką czasami wyrządzają klientom zakłady ubezpieczeń, to zajęcie dające mnóstwo satysfakcji. Dzięki pracy z pasją i zaangażowaniem w każdą sprawę indywidualnie zyskujemy pokłady mobilizacji do dalszego działania.

Nie zapominamy również o tym, iż często nasi klienci znajdują się w niezwykle trudnej sytuacji życiowej przy staraniu się o pozyskanie odszkodowanie. Właśnie ta pomoc osobom, które zostały niesprawiedliwie potraktowane w trudnym momencie życia, daje nam powód do zadowolenia.

Każda sprawa to osobna historia, której poznanie uczy czegoś innego. Jednak zdarzają się takie przypadki, które na bardzo długo pozostają w pamięci. Poniżej prezentujemy sprawy, których wygranie dało nam szczególne poczucie spełnienia i radości.

Sprawy, z których jesteśmy dumni

Rodzaje spraw, które nasza kancelaria odszkodowawcza doprowadziła do szczęśliwego końca, należą do różnych dziedzin. Są to miedzy innymi złożone, skomplikowane i pracochłonne sprawy, które swój finał mają na przykład przed Sądem Najwyższym. Nawet najtrudniejsze sprawy daje się rozwiązać dzięki pasji i zaangażowaniu.

Kolejnym przykładem, z którego możemy być dumni, są tak zwane sprawy „beznadziejne”, których nie chciała się podjąć żadna inna kancelaria. Pomimo sprzeciwu wszystkich innych firm, kancelaria odszkodowawcza EVENTUM niejednokrotnie dawała nadzieję klientom i wygrywała sprawy pozornie przegrane.

I wreszcie sprawy precedensowe, o przełomowym znaczeniu. Nieraz poza szczęśliwym zakończeniem dla naszego klienta sprawy stawały się podstawą kształtowania przyszłej linii orzeczniczej. Dzięki temu poza zadbaniem o interes jednego klienta, także inne osoby mogą skorzystać na takim rozwiązaniu.

Rekordowo wysokie odszkodowania dzięki EVENTUM

Determinacja i chęć zadbania o potrzeby naszych klientów doprowadziła do wielu wygranych spraw. W przypadkach, o których można poczytać, dzięki poniższym linkom, udało się przy okazji uzyskać rekordowo wysokie odszkodowania dla naszych klientów.

Kliknij w linki poniżej, aby dowiedzieć się więcej o sprawach, w których uzyskaliśmy dla naszych Klientów wysokie odszkodowanie:

 

Małe zwycięstwa wielkiej wagi

Nie da się zaprzeczyć, że najciekawsze i najtrudniejsze sprawy dają najwięcej satysfakcji klientowi, ale również nam, jako ekspertom. Mimo tego nigdy nie należy bagatelizować tych mniej spektakularnych wygranych. Choć czasem sumy uzyskanego odszkodowania nie mają rekordowej wysokości, to potrafią odmienić życie. Czujemy więc zadowolenie z każdej wygranej, nie tylko takiej skutkującej wypłatą największej sumy odszkodowania.

Czasem bowiem nawet pozornie skromna suma ubezpieczenia potrafi istotnie poprawić sytuację naszych klientów. O tych małych wygranych niejednokrotnie pisaliśmy na naszej stronie. Poniżej zamieszczamy listę linków, w których można zapoznać się ze szczegółami takich mniejszych spraw.

Lista najciekawszych spraw, o których pisaliśmy

Jesteśmy dumni z procesów zakończonych rekordowo wysokimi wygranymi, ale też z wygranych w sprawach zakończonych kwotami skromniejszymi, ale istotnie poprawiającymi sytuację naszych Klientów. Pisaliśmy o takich sprawach np. tutaj:

W naszą pracę wkładamy zaangażowanie i pasję, dlatego sukces w każdej sprawie daje nam ogromną satysfakcję i mobilizuje do dalszego działania. Cieszymy się, kiedy możemy pomóc Klientowi w trudniej życiowej sytuacji, w której się znalazł. W naszej praktyce są takie wygrane, które dają nam szczególną radość. Należą do nich między innymi:

  • sprawy wyjątkowo skomplikowane, wymagające np. występowania przed Sądem Najwyższym,
  • odszkodowania uzyskane w okolicznościach, w których żadna inna kancelaria nie dawała naszemu Klientowi najmniejszych szans na wygraną,
  • sprawy precedensowe, kształtujące przyszłą linię orzeczniczą.
Happy gesturing businesswoman , on white

Sukces w trudnej, skomplikowanej sprawie jest dla nas źródłem szczególnej satysfakcji. Podejmujemy także sprawy, w których:

– ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania,

– ubezpieczyciel zaniżył wysokość odszkodowania,

– Klient był wcześniej reprezentowany przez innego pełnomocnika.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – bezpłatnie ocenimy Twoją sprawę i szanse na odszkodowanie:

radca prawny dr Michał Strzelbicki tel. 510 943 567

radca prawny Mariusz Sadowski tel. 502 603 736

sekretariat kancelarii tel. 61 855 24 45

e-mail: biuro@eventum.com.pl

Czy naprawdę potrzebuję pełnomocnika, aby uzyskać wysokie odszkodowanie?

prawnik od odszkodowańKażda osoba poszkodowana musi odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: czy do uzyskania odszkodowania potrzebuję pełnomocnika? Korzystanie z pomocy prawnika (nawet na etapie postępowania sądowego) nie jest wymagane przez prawo. Możesz zatem starać się uzyskać odszkodowanie samodzielnie. Sprawy odszkodowawcze nie są jednak zazwyczaj proste, wymagają rozległej, dogłębnej znajomości prawa, a ubezpieczyciele często mnożą przeszkody, przedłużają terminy i często nie wypłacają pełnych odszkodowań. Jeśli sprawa miałaby trafić do sądu, będziesz także musiał zmierzyć się z formalizmem sądowego postępowania. W procesie sądowym ubezpieczyciele niemal zawsze korzystają z reprezentacji przez fachowego pełnomocnika: adwokata albo radcę prawnego. Zwracając się o pomoc do nas, wyrównujesz swoje szanse w starciu z prawnikami ubezpieczycieli o uzyskanie należnych Tobie pieniędzy (wysokiego odszkodowania). Zyskujesz także czas i spokój, których nie zmarnujesz na utarczki z ubezpieczycielem.

Bezpłatna ocena sprawy

    Wysłanie pytania do niczego Cię nie zobowiązuje