Wzór wniosku o odsetki za opóźnioną wypłatę z ubezpieczenia OC komunikacyjnego

Poniżej znajdziesz link do serwisu Lexshop, który zawiera profesjonalne wzory pism prawniczych. Znajduję się tam poszukiwany przez Ciebie wzór wniosku o zapłatę przez ubezpieczyciela odsetek ustawowych z tytułu opóźnienie w zapłacie odszkodowania z ubezpieczenia OC samochodu sprawcy wypadku.

Może jednak warto skorzystać z fachowej pomocy prawnej specjalisty do spraw odszkodowań? Nasz prawnik, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw o odszkodowanie za samochód, może ocenić jakie masz szanse na wyższe odszkodowanie za uszkodzony samochód, jak również na wyegzekwowanie odsetek. Prześlij tylko na jego maila kosztorys oraz decyzję o wypłacie. Weryfikacja sprawy pod kątem możliwości jej poprowadzenia przez nas jest całkowicie nieodpłatna!

Mariusz Sadowski

radca prawny

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

 

Poniżej znajduje się link do wzoru wniosku o zapłatę przez ubezpieczyciela odsetek ustawowych z tytułu opóźnienie w zapłacie odszkodowania z ubezpieczenia OC samochodu sprawcy wypadku. Wzór wskazuje podstawę prawną żądania wraz z orzecznictwem sądów i dorobkiem doktryny prawniczej na poparcie wnoszonego roszczenia. Wzór zawiera także komentarz prawnika w zakresie postępowania z ubezpieczycielem w tego typu sprawie.

Link do wzoru pisma:

https://www.lexshop.com.pl/pismo/35/wzor-wniosku-do-ubezpieczyciela-o-wyplate-odsetek-za-zwloke-w-zaplacie-odszkodowania-z-ubezpieczenia-komunikacyjnego

Scroll to Top