Odszkodowania Grodzisk

Kancelaria Prawna EVENTUM, specjalizująca się w sprawach o odszkodowania, współpracuje z adwokat Agnieszką Skopowską. Mec. Agnieszka Skopokwska prowadzi kancelarię adwokacką w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Plac Św. Anny 21, 62-065 Grodzisk Wielkopolski.

Mieszkańcom Grodziska Wielkopolskiego i okolic pomagamy w postępowaniach o uzyskanie odszkodowania i o zadośćuczynienie od ubezpieczyciela. Zajmujemy się skutkami takich wypadków jak wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy albo w rolnictwie, pożary i zalania czy błąd w leczeniu. Działamy na rzecz naszych Klientów nie tylko przed ubezpieczycielami, w postępowaniach przez Rzecznikiem Finansowym czy Komisją Nadzoru Finansowego, ale także w sądach. Mec. Agnieszka Skopowksa reprezentuje naszych Klientów nie tylko przed sądem w Grodzisku Wlkp., ale także m.in. w Wolsztynie czy Nowym Tomyślu. Mieszkańców Grodziska Wlkp. i okolic, zainteresowanych naszą pomocą prosimy o kontakt bezpośrednio z Kancelarią Eventum albo z adwokat Agnieszką Skopowską  (skopowska.pl).

Jakie odszkodowanie możesz otrzymać?

odszkodowania grodziskKancelaria EVENTUM oferuje Klientom pomoc prawną w dochodzeniu szeregu roszczeń związanych z wypadkiem. Reprezentujemy Klientów w sprawach o uzyskanie świadczeń takich jak: zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrot utraconych dochodów (zarobków), zwrot kosztów dojazdów, zwrot kosztów naprawy samochodu, zwrot kosztów przystosowania pomieszczeń na potrzeby osób niepełnosprawnych, zwrot kosztów zakupu specjalistycznego sprzętu (np. wózek inwalidzki, protezy, aparat słuchowy, komputer).

Zajmujemy się również uzyskaniem renty z tytułu niezdolności do pracy, renty na zwiększone potrzeby, renty z tytułu utraconych widoków na przyszłość. Pomagamy poszkodowanym podczas negocjowania kapitalizacji renty (tzn. zamiany renty na jednorazowe odszkodowanie). Dochodzimy odszkodowań także z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Nasza specjalizacja obejmuje też dochodzenie odszkodowań dla rodzin ofiar śmiertelnych wypadków. Odzyskujemy zwrot kosztów pogrzebu, stosowne odszkodowanie z tytułu znacznego pogorszenia sytuacji życiowej po śmierci osoby bliskiej oraz zadośćuczynienie po śmierci osoby bliskiej. Załatwiamy także sprawy związane z rentą alimentacyjną po zmarłym dla żony, dzieci i innych osób, którym zmarły dostarczał środki utrzymania.

Dlaczego Kancelaria EVENTUM odszkodowania?

Etyczne działanie jest dla nas bardzo ważne. Działamy uczciwie i rzetelnie – w odróżnieniu od wielu tzw. „firm odszkodowawczych” nie przejmujemy odszkodowania – odszkodowanie trafia bezpośrednio na konto Klienta. Wiemy, że każda sprawa jest inna i wymaga odmiennego podejścia. Dlatego z zaangażowaniem i profesjonalizmem reprezentujemy interesy każdego z naszych Klientów. W naszą działalność zaangażowany jest zespół prawników oraz specjalistów doświadczonych w prawie ubezpieczeń i odszkodowań, których dorobek zawodowy (w tym także naukowy) jest gwarancją profesjonalizmu oraz skuteczności.

odszkodowania GrodziskNasza oferta to pełna obsługa spraw o odszkodowania i zadośćuczynienie, w tym:

  • ocena rozmiaru szkody,
  • zgłoszenie roszczeń do właściwego zakładu ubezpieczeń,
  • reprezentowanie Klienta podczas całego procesu likwidacji szkody, aż do wypłaty odszkodowania,
  • weryfikacja i wznawianie spraw zakończonych odmową wypłaty odszkodowania albo wypłatą odszkodowania zaniżonego,
  • reprezentacja na drodze postępowania sądowego przez radców prawnych lub adwokatów z doświadczeniem w prowadzeniu procesów odszkodowawczych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – bezpłatnie ocenimy Twoją sprawę i szanse na odszkodowanie:

radca prawny dr Michał Strzelbicki tel. 510 943 567

radca prawny Mariusz Sadowski tel. 502 603 736

sekretariat kancelarii tel. 61 855 24 45

e-mail: biuro@eventum.com.pl