Nasze sukcesy

Doprowadzanie do naprawy szkód, które wyrządzają poszkodowanym nie tylko sprawcy wypadków, ale także i zakłady ubezpieczeń, to zajęcie wymagające wiedzy, doświadczenia, cierpliwości, pasji, empatii i zaangażowania, ale także dające wiele radości i spełnienia, gdy często po długich procesach sądowych, uzyskujemy dla naszych Klientów wysokie odszkodowania, zadośćuczynienia za ich krzywdy, gdy sprawiedliwości staje się zadość.

W naszą pracę wkładamy zaangażowanie i pasję, dlatego sukces w każdej sprawie daje nam ogromną satysfakcję i mobilizuje do dalszego działania. Cieszymy się, kiedy możemy pomóc Klientowi w trudniej życiowej sytuacji, w której się znalazł. Każda sprawa to osobna, szczególna historia. Nie sposób jest je wszystkie przedstawić. Poniżej przedstawiamy wybór spraw, których wygranie dało nam szczególne poczucie satysfakcji, sprawy często precedensowe, które stały się podstawą kształtowania linii orzeczniczej w podobnych sprawach.

Kliknij w linki poniżej, aby dowiedzieć się więcej o innych sprawach, w których uzyskaliśmy dla naszych Klientów wysokie odszkodowania:

Małe zwycięstwa wielkiej wagi

Nie da się zaprzeczyć, że najciekawsze i najtrudniejsze sprawy dają najwięcej satysfakcji. Mimo tego nigdy nie należy bagatelizować tych mniej spektakularnych wygranych. Choć czasem sumy uzyskanego odszkodowania nie mają rekordowej wysokości, to potrafią odmienić życie. Czujemy więc zadowolenie z każdej wygranej, nie tylko takiej skutkującej wypłatą największej sumy odszkodowania.

Czasem bowiem nawet pozornie skromna suma odszkodowania potrafi istotnie poprawić sytuację naszych Klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – bezpłatnie ocenimy Twoją sprawę i szanse na odszkodowanie:

radca prawny dr Michał Strzelbicki tel. 510 943 567

radca prawny Mariusz Sadowski tel. 502 603 736 sekretariat kancelarii tel. 61 855 24 45 e-mail: biuro@eventum.com.pl

Czy naprawdę potrzebuję pełnomocnika, aby uzyskać wysokie odszkodowanie?

prawnik od odszkodowańKażda osoba poszkodowana musi odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie: czy do uzyskania odszkodowania potrzebuję pełnomocnika? Korzystanie z pomocy prawnika (nawet na etapie postępowania sądowego) nie jest wymagane przez prawo. Możesz zatem starać się uzyskać odszkodowanie samodzielnie. Sprawy odszkodowawcze nie są jednak zazwyczaj proste, wymagają rozległej, dogłębnej znajomości prawa, a ubezpieczyciele często mnożą przeszkody, przedłużają terminy i często nie wypłacają pełnych odszkodowań. Jeśli sprawa miałaby trafić do sądu, będziesz także musiał zmierzyć się z formalizmem postępowania sądowego. W procesie sądowym ubezpieczyciele niemal zawsze korzystają z reprezentacji przez fachowego pełnomocnika: radcę prawnego albo adwokata. Zwracając się o pomoc do nas, wyrównujesz swoje szanse w starciu z prawnikami ubezpieczyciela o uzyskanie należnego Ci odszkodowania. Zyskujesz także czas i spokój, których nie zmarnujesz na utarczki z ubezpieczycielem.

Scroll to Top