Poradnik

Centrum Pomocy Poszkodowanym

pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania

Kancelaria odszkodowawcza EVENTUM powstała przede wszystkim po to, by udzielać pomocy klientom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Zapewniamy wszechstronne wsparcie osobom, które brały udział w najróżniejszych wypadkach. Centrum Pomocy Odszkodowanym to bardzo ważna część naszej działalności.

Celem istnienia Centrum Pomocy Poszkodowanym jest wyjaśnianie skomplikowanych na pierwszy rzut oka zagadnień związanych z prawem ubezpieczeń i odszkodowaniami. Staramy się rozjaśniać sprawy w taki sposób, by osoby zgłaszające się po pomoc uzyskały użyteczne informacje w swoich sprawach.

Podstawową formą udzielania pomocy z zakresu informacji na temat ubezpieczeń i odszkodowań są zebrane przez naszych ekspertów materiały. Właśnie w nich możliwe jest odnalezienie odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych klientów.

Może jednak zdarzyć się tak, że problem osoby poszukującej pomocy w tego rodzaju sprawach wykracza poza zaprezentowane poniżej informacje. Jeżeli wspomniane materiały nie zawierają odpowiedzi na Twoje pytanie – skontaktuj się z nami. Podstawowa analiza sprawy i odpowiedź na pytania jest bezpłatna i niezobowiązująca.

W przypadku pytań prosimy o kontakt –  bez kosztów, bez zobowiązań dokonamy analizy sprawy.

radca prawny dr Michał Strzelbicki

tel. kom.  510 943 567
 
e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.pl

radca prawny Mariusz Sadowski

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

Telefon do sekretariatu kancelarii: 61 855 24 45

Tematy poruszane w Centrum Pomocy Poszkodowanym obejmują: 

Odszkodowania w związku z wypadkami:

icône bouton internet informationJuż z samej definicji słowa wypadek wynika, że jest to rodzaj zdarzenia niedającego się przewidzieć. Niestety bardzo często wiąże się on ze szczególnym stresem i negatywnymi przeżyciami. Bardzo rzadko jesteśmy na tego rodzaju sytuację przygotowani.

Jednocześnie to od zachowania uczestnika wypadku w znacznej mierze zależy wysokość odszkodowania, o jakie może się ubiegać. Niestety znaczenie ma ono zarówno w trakcie, jak i po wypadku. Właśnie dlatego jednym z elementów składających się na Centrum Pomocy Poszkodowanym jest poradnik na temat wypadku.

Dowiesz się z niego, jak zachować się, gdy wypadek przydarzy się właśnie Tobie. Dzięki tym informacjom może udać Ci się zmniejszyć skalę negatywnych skutków wypadku. Tym samym dasz sobie szansę na pozyskanie jak najwyższej sumy odszkodowania.

Poza czysto ogólnymi rozważaniami na temat prawidłowego postępowania w sytuacji zdarzenia się wypadku, poradnik zawiera również inne ciekawe informacje. Wśród nich warto wskazać chociażby różne zagadnienia prawne związane z poszczególnymi rodzajami wypadków. Kancelaria Odszkodowawcza EVENTUM dba o poszerzanie wiedzy swoich klientów o przydatne i praktyczne informacje.

Porady ekspertów z wieloletnim doświadczeniem:

Poza materiałami poświęconymi poszczególnym wypadkom, jak i poradnikowi na temat samego wypadku, Centrum Pomocy Poszkodowanym zawiera również Porady eksperta. Kancelaria Odszkodowawcza EVENTUM to miejsce skupiające wokół siebie wyspecjalizowanych ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W sekcji „Porady eksperta” można odnaleźć więc odpowiedzi na pytania zadawane przez naszych klientów. Dotyczą oczywiście prawnych zagadnień związanych z ubezpieczeniami i odszkodowaniami. Co więcej, specjaliści Kancelarii Odszkodowawczej EVENTUM zajmują się również analizą poszczególnych przypadków naszych klientów.

Nasi eksperci chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości mogących pojawiać się przy staraniu się o odszkodowanie. Nie wiesz, czy w ogóle należy Ci się odszkodowanie? Który zakład ubezpieczeń powinien je wypłacić i jaka powinna być jego wysokość? Zadaj nam pytanie, a my nieodpłatnie odpowiemy na Twoje pytania.

icône bouton internet questionCentrum Pomocy Poszkodowanym to także porady eksperta. Nasi specjaliści od ubezpieczeń i odszkodowań odpowiadają tu na pytania z zakresu ubezpieczeń oraz analizują poszczególne przypadki pod kątem możliwości uzyskania odszkodowania. Nie masz pewności, czy należy Ci się odszkodowanie, od kogo i w jakiej wysokości? Zapytaj, a my nieodpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.

Pliki do pobrania:

Documents uploading.Kancelaria Odszkodowawcza EVENTUM podczas swojej wieloletniej praktyki zgromadziła wiele przydatnych materiałów. Część z nich można pobrać na swoje urządzenie, by mieć do nich dostęp, gdy okaże się to potrzebne. W celu odnalezienia tych plików zapraszamy do zakładki „pliki do pobrania”.

Właśnie tam można odnaleźć wszelkie przydatnie formularze. Co więcej, odnajdziesz tam różne inne przydatne teksty z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań. Wypełnienie tych dokumentów znacznie ułatwi na przykład zgromadzić przydatną dokumentację. Dzięki nim znacznie łatwiej ustalimy również okoliczności wypadku.

Scroll to Top