Oferta

Kancelarię Prawną EVENTUM tworzą doświadczeni prawnicy, których celem jest pomoc prawna osobom poszkodowanym w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Nasi prawnicy już od kilkunastu lat pomagają poszkodowanym w dochodzeniu odszkodowań od krajowych jak i zagranicznych ubezpieczycieli.

Nasza oferta obejmuje reprezentację Klienta na każdym etapie procesu dochodzenia odszkodowania – od analizy sprawy i zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela, przez odwołania i reklamacje po reprezentację Klienta przed sądami z Sądem Najwyższym włącznie.

Jeżeli nie chcesz być sam w sporze z korporacją ubezpieczeniową, skorzystaj z pomocy Kancelarii EVENTUM. Nasi prawnicy są zawsze po Twojej stronie.

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ – NASZE SPECJALIZACJE

Odszkodowania za szkody na osobie

Od lat skutecznie pomagamy poszkodowanym w wypadkach drogowych, wypadkach przy pracy, czy też w wypadkach w rolnictwie w uzyskaniu pełnego zadośćuczynienia za krzywdę doznaną wskutek obrażeń ciała. Obok zadośćuczynienie za krzywdę dochodzimy dla poszkodowanych także zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji, odszkodowania z tytułu pomocy osoby trzeciej, utraconych dochodów, a jeżeli potrzeby poszkodowanego zwiększyły się na stałe lub na stałe utracił chociaż część zdolności do pracy, to także rentę na przyszłość.

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

Dla naszych Klientów, którzy w wypadku stracili bliską im osobę dochodzimy wysokich zadośćuczynień za krzywdę po śmierci najbliższej osoby, a także zwrotu kosztów pogrzebu, zwrotu kosztów postawienia nagrobka, odszkodowania z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej oraz renty alimentacyjne na przyszłość.

Odszkodowanie z ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie stanowią stale rosnący obszar naszej działalności. Pomagamy uzyskać świadczenia z ubezpieczeń indywidualnych oraz grupowych. Jeżeli ubezpieczyciel odmówił wypłaty świadczenia, weryfikujemy stanowisko ubezpieczyciela, wnosimy odwołania oraz reprezentujemy uposażonych w sądzie.

Odszkodowanie za błędy lekarskie

Prowadziliśmy i prowadzimy szereg skomplikowanych procesów o odszkodowania za błędy lekarskie, a w szczególności za błędy okołoporodowe, za zaniechania w pełnej diagnostyce, za brak rozpoznania złamań, za wykonanie operacji bez zgody pacjenta, czy też za brak prawidłowej opieki pooperacyjnej. Dochodzimy dla naszych Klientów zadośćuczynienia za krzywdę, za naruszenie ich praw jako pacjentów, a także odszkodowań za wszelkie inne poniesione szkody.

Odszkodowanie za szkody w samochodach z OC/AC

Jeżeli otrzymałeś od ubezpieczyciela odszkodowanie za uszkodzony samochód z OC sprawcy wypadku, to nie zaszkodzi sprawdzić, czy nie jest ono zaniżone. Z naszego doświadczenia wynika, że bardziej prawdopodobne jest, że otrzymałeś zaniżone odszkodowanie za samochód, niż pełne odszkodowanie. Nasi prawnicy specjalizują się także w dochodzeniu pełnych odszkodowań z OC sprawcy wypadku za szkody w samochodach. Prowadzimy także sprawy z ubezpieczeń AC, w szczególności, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania z umowy ubezpieczenia auto-casco.

Odszkodowanie za szkody pożarowe, zalaniowe, huraganowe

Wiemy, że nie zawsze ubezpieczycielowi udaje się wypłacić pełne odszkodowanie za szkodę pożarową, czy też spowodowaną zalaniem lub też huraganem. Ba, czasem ubezpieczycielowi nie uda się nawet wypłacić poszkodowanemu tzw. kwoty bezspornej, gdyż ubezpieczyciel uważa, że nie ma jego odpowiedzialności za daną szkodę w ubezpieczonym mieniu. Z naszego doświadczenia wynika, że nie należy pokornie poprzestać na odszkodowaniu wypłaconym dobrowolnie przez ubezpieczyciela, gdyż częstokroć może być ono zaniżone, zaś odmowa ubezpieczyciela wypłaty odszkodowania może być szyta grubymi nićmi.

Inne obszary naszej działalności

Kancelaria Prawna EVENTUM pomaga także w sprawach dotyczących:

Dochodzenie odszkodowań – co obejmuje nasza oferta?

✅ ocenę sprawy Klienta pod kątem prawnym,

✅ wystąpienie do właściwego zakładu ubezpieczeń ze zgłoszeniem roszczeń,

✅ prowadzenie sprawy i reprezentowanie Klienta od zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela, przez odwołania po cały proces sądowy o uzyskanie pełnego odszkodowania;

✅ weryfikację spraw i ich ponowne otwieranie w sytuacji odmowy bądź zaniżenia odszkodowania przez zakład ubezpieczeń,

✅ odwołania (reklamacje) od decyzji zakładów ubezpieczeń,

✅ reprezentację Klienta w postępowaniu przed Rzecznikiem Finansowym,

✅ reprezentację Klienta w postępowaniu przed sądem przez radców prawnych lub adwokatów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów o odszkodowania.

Podejmujemy sprawy nowe, przystępujemy do spraw w toku, reprezentujemy Klienta w sądzie – dochodzenie odszkodowań na każdym etapie sprawy

Kancelaria Prawna EVENTUM stara się pomóc każdemu Klientowi, który potrzebuje pomocy. Oznacza to, iż nasi prawnicy zajmą się nie tylko sprawami nowymi, ale także tymi, które są już w toku albo nawet takimi, które są już od lat zamknięte przez ubezpieczycieli.

Często nasi Klienci zlecają nam sprawy, które ubezpieczyciel zamknął wiele lat temu odmową albo wypłatą zaniżonego odszkodowania. Skutecznie podejmowaliśmy sprawy, które ubezpieczyciel zamknął odmową albo wypłatą zaniżonego odszkodowania nawet kilkanaście lat wcześniej.

Kancelaria Prawna EVENTUM – dlaczego my?

Jakie czynniki sprawiają, że to właśnie Kancelaria Prawna EVENTUM jest najlepszym wyborem w Twojej sprawie?

Zaufanie do Klienta

W przeciwieństwie do panującego na rynku trendu nie chcemy, aby odszkodowanie było wypłacane przez ubezpieczyciela na nasze konto – odszkodowanie ubezpieczyciel wypłaca bezpośrednio na konto Klienta, a nie na konto kancelarii. Skoro Klient ufa nam powierzając nam swoją sprawę, to my ufamy naszemu Klientowi. A czy Ty zaufasz komuś, kto nie ufa Tobie?

Transparentność, wiedza i doświadczenie

Na stronach szeregu „kancelarii odszkodowawczych” możesz przeczytać, że ich zespoły tworzą eksperci, specjaliści od odszkodowań, ale próżno tam szukać jakichkolwiek danych o tych osobach, o ich kwalifikacjach i doświadczeniu. My się nie ukrywamy, bo nasz zespół tworzą prawdziwi prawnicy, którzy mają realne doświadczenie w prawie odszkodowań i ubezpieczeń. Zapraszamy do zakładki Nasz Zespół, gdzie poznasz naszych prawników i ich doświadczenie.

Dochodzenie odszkodowań – sprawy trudne i nietypowe

Wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam znalezienie dla naszych Klientów rozwiązania tam, gdzie inni nie widzieli żadnych szans. Staramy się przecierać nowe drogi dla naszych Klientów w sprawach trudnych, precedensowych lub zakończonych odmowami nawet przed wieloma latami.

Sukcesy – uzyskujemy wysokie odszkodowania

Najlepszym dowodem naszej rzetelności i skuteczności są osiągane przez nas dla naszych Klientów wyniki. Tutaj zapoznasz się z przykładowymi sukcesami w dochodzeniu odszkodowań.

Zapraszamy do kontaktu

Nie wiesz czy Tobie albo osobie Ci bliskiej należy się odszkodowanie? Dostałeś niskie odszkodowanie? Myślisz, że już jest za późno na uzyskanie odszkodowania? Zapytaj. Szybko, bez kosztów, bez zobowiązań.

📧 biuro@eventum.com.pl

📞510943567 – radca prawny Michał Strzelbicki

📞 502603736 – radca prawny Mariusz Sadowski

    Scroll to Top