Być jak Erin Brockovich

Na łamach Newsweek Polska nr 35/2010 ukazał się artykuł pt. „Być jak Erin Brockovich”, poświęcony problematyce dochodzenia odszkodowań od zakładów ubezpieczeń w Polsce. EVENTUM Centrum Dochodzenia Odszkodowań zostało w nim wymienione jako jedna z wiodących kancelarii na rynku, co traktujemy jako wyraz uznania dla naszej działalności, dla jej rzetelności i profesjonalizmu.

Niemniej jednak w artykule znalazły się także sformułowania, które wymagają naszego sprostowania. Nie jest prawdą, że między innymi nasi agenci cyt. „zaczęli łowić klientów w szpitalach czy warsztatach blacharskich” – nie posiadamy bowiem żadnej sieci agentów i nie stosujemy metod pozyskiwania klientów za ich pośrednictwem, zwłaszcza w szpitalach. Nie jest także prawdą, że koszt naszej usługi to średnio 25% kwoty  odszkodowania – nasze honorarium nigdy nie przekracza kwoty 15% wywalczonego odszkodowania plus podatek VAT, tj. obecnie 18,3%.

W gronie najbardziej liczących się kancelarii odszkodowawczych w Polsce cechuje nas wysoki profesjonalizm, jasne i uczciwe zasady działania oraz zaufanie do Klienta (jako jedni z nielicznych nie przejmujemy odszkodowania od ubezpieczyciela na własny rachunek bankowy – Klient rozlicza się z nami dopiero po otrzymaniu odszkodowania). Cieszymy się, że coraz większe grono Poszkodowanych decyduje się na korzystanie z naszych usług.

Jako nasi Klienci jesteście Państwo naszym największym kapitałem.

Leave a Comment