Odszkodowania Myślibórz

Kancelaria Prawna EVENTUM od wielu lat prowadzi stałą współpracę z radcą prawnym Aleksandrą Berezowską, prowadzącą kancelarię radcy prawnego w Myśliborzu, ul. Rynek Imienia Jana Pawła II 12, 74-300 Myślibórz. Mieszkańcom Myśliborza i okolic oferujemy pomoc prawną w sprawach o uzyskanie odszkodowania i o zadośćuczynienie. Pomagamy uzyskać pieniądze z tytułu takich zdarzeń jak wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, wypadek w rolnictwie czy błąd w leczeniu. Mieszkańców Myśliborza i okolic, zainteresowanych naszą pomocą prosimy o kontakt bezpośrednio z Kancelarią Eventum albo z radcą prawnym Aleksandrą Berezowską (www.alege.pl).

Co możesz zyskać?

hand filling in insurance claim formW ramach działalności naszej kancelarii oferujemy naszym Klientom dochodzenie wszelkich roszczeń związanych z wypadkiem, takich jak: zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrot utraconych dochodów (zarobków), zwrot kosztów dojazdów, zwrot kosztów naprawy samochodu, zwrot kosztów przystosowania pomieszczeń na potrzeby osób niepełnosprawnych. Pomożemy Ci także uzyskać zwrot kosztów zakupu specjalistycznego sprzętu (np. wózek inwalidzki, protezy, aparat słuchowy, komputer), rentę z tytułu niezdolności do pracy, rentę z tytułu zwiększonych potrzeb, rentę z tytułu utraconych widoków na przyszłość, zwrot kosztów opieki osoby trzeciej. Świadczymy również pomoc dla bliskich ofiar śmiertelnych wypadków, staramy się odzyskać zwrot kosztów pogrzebu, stosowne odszkodowanie z tytułu znacznego pogorszenia sytuacji życiowej po śmierci osoby bliskiej, zadośćuczynienie po śmierci osoby bliskiej, renta alimentacyjna po zmarłym dla żony, dzieci i innych osób, którym zmarły dostarczał środki utrzymania, koszty ratowania mienia, pełne odszkodowanie za utracone mienie.

Zajmujemy się również pomocą poszkodowanym podczas negocjowania kapitalizacji renty (tzn. zamiany renty na jednorazowe odszkodowanie), jak również dochodzeniem odszkodowań z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

W prowadzoną przez nas działalność zaangażowany jest zespół prawników oraz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń.

Set of LawNasza oferta to pełna obsługa sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie, w tym:

  • ocena rozmiaru szkody,
  • zgłoszenie roszczeń do właściwego zakładu ubezpieczeń,
  • reprezentowanie Klienta podczas całego procesu likwidacji szkody, aż do wypłaty odszkodowania,
  • weryfikacja i wznawianie spraw zakończonych odmową wypłaty odszkodowania albo wypłatą odszkodowania zaniżonego,
  • reprezentacja na drodze postępowania sądowego przez radców prawnych lub adwokatów z doświadczeniem w prowadzeniu procesów odszkodowawczych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – bezpłatnie ocenimy Twoją sprawę i szanse na odszkodowanie:

radca prawny dr Michał Strzelbicki tel. 510 943 567

radca prawny Mariusz Sadowski tel. 502 603 736

sekretariat kancelarii tel. 61 855 24 45

e-mail: biuro@eventum.com.pl

Scroll to Top