Odszkodowania Wrocław

Kancelaria Prawna EVENTUM w sprawach o odszkodowanie od wielu lat współpracuje z adwokatem dr Mateuszem Chołodeckim, prowadzącym kancelarię adwokacką we Wrocławiu, ul. Wita Stwosza 3, 50-148 Wrocław.

Mieszkańcom Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska oferujemy pomoc prawną w sprawach o uzyskanie odszkodowania i o zadośćuczynienie od ubezpieczyciela. Pomagamy uzyskać pieniądze z tytułu takich zdarzeń jak wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, wypadek w rolnictwie, zdarzenia losowe czy błąd w leczeniu. Działamy na rzecz naszych Klientów nie tylko przed ubezpieczycielami, w postępowaniach przez Rzecznikiem Finansowym czy Komisją Nadzoru Finansowego, ale także w postępowaniach sądowych. Mec. Mateusz Chołodecki reprezentuje naszych Klientów nie tylko przed sądami we Wrocławiu, ale także m.in. w następujących miejscowościach: Jelenia Góra, Milicz, Świdnica, Kłodzko oraz Wałbrzych. Mieszkańców Wrocławia i okolic, zainteresowanych naszą pomocą prosimy o kontakt bezpośrednio z Kancelarią Eventum albo z adwokatem Mateuszem Chołodeckim (cholodecki.com).

Jakie odszkodowanie możesz zyskać?

odszkodowania wrocławW ramach działalności naszej kancelarii oferujemy Klientom pomoc prawną w dochodzeniu rozmaitych roszczeń związanych z wypadkiem. Reprezentujemy Klientów w sprawach o uzyskanie świadczeń takich jak: zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrot utraconych dochodów (zarobków), zwrot kosztów dojazdów, zwrot kosztów naprawy samochodu, zwrot kosztów przystosowania pomieszczeń na potrzeby osób niepełnosprawnych, zwrot kosztów zakupu specjalistycznego sprzętu (np. wózek inwalidzki, protezy, aparat słuchowy, komputer).

Pomagamy także uzyskać rentę z tytułu niezdolności do pracy, rentę na zwiększone potrzeby, rentę z tytułu utraconych widoków na przyszłość. Zajmujemy się również pomocą poszkodowanym podczas negocjowania kapitalizacji renty (tzn. zamiany renty na jednorazowe odszkodowanie). Dochodzimy odszkodowań także z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Istotnym obszarem naszej specjalizacji jest dochodzenie odszkodowań dla bliskich ofiar śmiertelnych wypadków. Staramy się odzyskać zwrot kosztów pogrzebu, stosowne odszkodowanie z tytułu znacznego pogorszenia sytuacji życiowej po śmierci osoby bliskiej oraz zadośćuczynienie po śmierci osoby bliskiej. Załatwiamy także sprawy związane z rentą alimentacyjną po zmarłym dla żony, dzieci i innych osób, którym zmarły dostarczał środki utrzymania.

Co nas wyróżnia?

Duże znaczenie w naszej działalności przywiązujemy do jej etycznych zasad. Działamy uczciwie i rzetelnie – w odróżnieniu od wielu tzw. „firm odszkodowawczych” nie przejmujemy odszkodowania – odszkodowanie trafia bezpośrednio na konto Klienta. Wiemy, że każda sprawa jest inna, a zatem wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego z zaangażowaniem i profesjonalizmem reprezentujemy interesy każdego z naszych Klientów. W prowadzoną przez nas działalność zaangażowany jest zespół prawników oraz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń i odszkodowań, których dorobek zawodowy (w tym także naukowy) jest gwarancją profesjonalizmu oraz skuteczności.

odszkodowania WrocławNasza oferta to pełna obsługa sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie, w tym:

  • ocena rozmiaru szkody,
  • zgłoszenie roszczeń do właściwego zakładu ubezpieczeń,
  • reprezentowanie Klienta podczas całego procesu likwidacji szkody, aż do wypłaty odszkodowania,
  • weryfikacja i wznawianie spraw zakończonych odmową wypłaty odszkodowania albo wypłatą odszkodowania zaniżonego,
  • reprezentacja na drodze postępowania sądowego przez radców prawnych lub adwokatów z doświadczeniem w prowadzeniu procesów odszkodowawczych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – bezpłatnie ocenimy Twoją sprawę i szanse na odszkodowanie:

radca prawny dr Michał Strzelbicki tel. 510 943 567

radca prawny Mariusz Sadowski tel. 502 603 736

sekretariat kancelarii tel. 61 855 24 45

e-mail: biuro@eventum.com.pl

Scroll to Top