Wzór odwołania do ubezpieczyciela od wysokości zadośćuczynienia z OC sprawcy

Ubezpieczyciel wypłacił Ci zadośćuczynienie za krzywdę z polisy OC sprawcy wypadku, ale uważasz je za zaniżone? Pod linkiem poniżej znajdziesz wzór odwołania (reklamacji), którego wniesienie spowoduje ponowną analizę sprawy przez ubezpieczyciela.

Może jednak warto skorzystać z fachowej pomocy prawnej specjalisty do spraw odszkodowań? Nasi prawnicy, radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw o odszkodowanie za obrażenia ciała, pomogą ocenić jakie masz szanse na wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie. Podpowiedzą Ci również, jakie jeszcze roszczenia Ci przysługują i jakich dokumentów potrzebujesz. Weryfikacja sprawy pod kątem możliwości jej poprowadzenia przez nas jest całkowicie nieodpłatna!

Strzelbicki_Michaldr Michał Strzelbicki

radca prawny, założyciel EVENTUM

tel. kom.  510 943 567
 
e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.pl

 

Mariusz Sadowski

radca prawny

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

 

Poniżej znajdziesz wzór odwołania do ubezpieczyciela o zapłatę pełnego zadośćuczynienia za krzywdę za rozstrój zdrowia lub obrażenia ciała z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Wzór został sporządzony w oparciu o założenie, że ubezpieczyciel przyjął już co do zasady odpowiedzialność za wypadek, wypłacił zadośćuczynienie, ale które jest zaniżone i nieodpowiednie.

Link do wzoru pisma:

https://www.lexshop.com.pl/pismo/95/odwolanie-do-ubezpieczyciela-o-zaplate-wyzszego-zadoscuczynienia-za-krzywde-z-ubezpieczenia-oc-sprawcy

nachdenklicher mann mit gipsbein

Scroll to Top