Wzór wniosku do ZUS o jednorazowe odszkdowanie za wypadek przy pracy

Poniżej znajduje się link do serwisu Lexshop, w którym dostępny jest poszukiwany przez Ciebie profesjonalny wzór zgłoszenia wypadku przy pracy do ZUS.

A może chciałbyś skorzystać z fachowej pomocy prawnej specjalisty do spraw odszkodowań? Nasi prawnicy, radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw o odszkodowanie za skutki wypadków przy pracy, pomogą ocenić jakie masz szanse na odszkodowanie z ZUS oraz z innych źródeł. Podpowiedzą Ci również, jakie jeszcze roszczenia Ci przysługują i jakich dokumentów potrzebujesz. Ocenią, czy poza odszkodowaniem z ZUS, możesz liczyć także na inne świadczenia, np. odszkodowania i zadośćuczynienie z OC pracodawcy. Prześlij nam skan protokołu wypadku przy pracy, abyśmy mogli ocenić Twoją sytuację. Weryfikacja sprawy pod kątem możliwości jej poprowadzenia przez nas jest całkowicie nieodpłatna!

Strzelbicki_Michaldr Michał Strzelbicki

radca prawny, założyciel EVENTUM

tel. kom.  510 943 567
 
e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.pl

 

Mariusz Sadowski

radca prawny

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

 

Poniżej znajduje się wzór zgłoszenia wypadku przy pracy do ZUS i wniosek o jednorazowe odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy. Do wniosku koniecznie należy załączyć protokół powypadkowy sporządzony przez zespół powypadkowy powołany przez pracodawcę oraz zaświadczenie lekarskie o zakończeniu leczenia N-9, a także pełną dokumentację medyczną z leczenia następstw wypadku przy pracy – we wniosku należy także dokładnie opisać własnymi słowami wszelkie ograniczenia, negatywne następstwa wypadku na zdrowiu, ograniczenia, odczuwane dolegliwości, bóle etc. Wniosek z komentarzem prawnika co do postępowania w sprawie liczy 3 strony.

Link do wzoru wniosku o jednorazowe odszkodowanie z ZUS za wypadek przy pracy:

https://www.lexshop.com.pl/pismo/114/zgloszenie-do-zus-wypadku-przy-pracy-z-wnioskiem-o-wyplate-jednorazowego-odszkodowania

Scroll to Top