Korzystne wyroki dla Klientów EVENTUM

Korzystne wyroku w sprawach Klientów kancelarii EVENTUM! Tylko w ostatnim tygodniu sądy wydały w sprawach naszych Klientów kilka bardzo dobrych wyroków.

Sąd Rejonowy w Turku zasądził od WARTY na rzecz naszej Klientki łącznie z odsetkami ponad 40 tys. zł za złamanie nogi na śliskich schodach. Wcześniej WARTA, jako ubezpieczyciel zarządcy terenu, odmawiała zapłaty jakiegokolwiek odszkodowania.

Aviva zapłaciła Panu Arturowi z ubezpieczenia OC sprawcy za szkodę w jego samochodzie odszkodowanie w kwocie niespełna 2.350 zł. Odszkodowanie było wypłacone na podstawie kosztorysu Avivy. Pan Artur zlecił nam prowadzenie sprawy i pozwanie ubezpieczyciela o pełne odszkodowanie. Po złożeniu pozwu w sądzie uzyskaliśmy dla Pana Artura dopłatę dalszego odszkodowania w kwocie ponad 4.300 zł ponad wcześniej wypłaconą kwotę 2.350 zł.

Pani Renata uległa wypadkowi ponad 17 lat temu, w roku 2009 ujawniła się u niej padaczka. Ponieważ Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny odmówił dopłaty odszkodowania, również ta sprawa trafiła do sądu. Sąd Okręgowy w Koninie zasądził na rzecz Pani Renaty 70.000 zł zadośćuczynienia.

Z kolei Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim zasądził natomiast dla naszego Klienta, nastoletniego pasażera, który doznał poważnych obrażeń nogi podczas zderzenia skutera z samochodem, kwotę ponad 160.000 zł. Przyznana suma to zadośćuczynienie za krzywdę, odszkodowanie i skapitalizowana renta. Kwota ta uzupełni sumę ponad 80.000 zł, jaką uzyskaliśmy na etapie postępowania przedsądowego. Wszystkie te korzystne dla Klientów EVENTUM wyroki zapadły w sprawach, w których ubezpieczyciele uważali, że wypłacili wszystko co powinni. Jak się okazało, nie mieli racji.

wygrywamy procesy o odszkodowanie
Korzystne wyroki w sprawach o odszkodowanie od ubezpieczyciela dla Klientów EVENTUM

Masz pytania, podobną sprawę – zadzwoń, napisz do nas po bezpłatną konsultację Twojej sprawy.

Kontakt z nami:

radca prawny dr Michał Strzelbicki

tel. kom. 510 943 567

e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.pl

radca prawny Mariusz Sadowski

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

Scroll to Top