Odszkodowanie Porsche

Porsche odszkodowanieUbezpieczyciel sprawcy kolizji ustalił i wypłacił z ubezpieczenia OC sprawcy odszkodowanie za szkodę w Porsche w kwocie rzędu 39 tys. zł. Właściciel Porsche uważał, że wypłacone mu odszkodowanie jest zaniżone. Poszkodowany zwrócił się do naszej kancelarii z prośbą o zweryfikowanie jego podejrzeń i pomoc w uzyskaniu pełnego odszkodowania.

Po naszym przystąpieniu do sprawy doprowadziliśmy do tego, że ubezpieczyciel wypłacił poszkodowanemu z OC sprawcy odszkodowanie za szkodę w Porsche w kwocie ponad 111 tys. zł zamiast wypłaconych wcześniej 39 tys. zł. Postępowanie w sprawie trwało osiem miesięcy.

Nasi prawnicy, radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw o odszkodowania za szkody w pojazdach pomogą ocenić także Twoją sprawę, poradzą jakie roszczenia Ci przysługują i jak uzyskać pełne odszkodowanie za szkodę w samochodzie. Weryfikacja sprawy pod kątem możliwości jej poprowadzenia przez nas jest całkowicie bezpłatna. Skontaktuj się z nami i nie bądź już sam w sporze z ubezpieczycielem.

Kontakt:

radca prawny dr Michał Strzelbicki

tel. kom. 510 943 567

e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.pl

radca prawny Mariusz Sadowski

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

Telefon do sekretariatu kancelarii: 61 855 24 45

godz. otwarcia: pn-pt 9:00 – 17:00