Wzór pozwu o odszkodowanie za ubytek wartości pojazdu z OC

ubytek wartości pojazdu

Poniżej znajdziesz link do serwisu Lexshop, który zawiera profesjonalne wzory pism prawniczych. Znajduję się tam poszukiwany przez Ciebie wzór pozwu przeciwko ubezpieczycielowi o zapłatę odszkodowania z tytułu ubytku wartości handlowej pojazdu.

Może jednak warto skorzystać z fachowej pomocy prawnej specjalisty do spraw odszkodowań? Nasz prawnik, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw o odszkodowanie za samochód, może ocenić jakie masz szanse na wyższe odszkodowanie za uszkodzony samochód. Prześlij tylko na jego maila kosztorys oraz decyzję o wypłacie. Weryfikacja sprawy pod kątem możliwości jej poprowadzenia przez nas jest całkowicie nieodpłatna!

Mariusz Sadowski

radca prawny

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

 

Poniżej znajduje się wzór pozwu przeciwko ubezpieczycielowi o zapłatę odszkodowania z tytułu ubytku wartości handlowej pojazdu po wypadku z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Wzór oparto na założeniu, że samochód w wieku do lat 6, wcześniej bezkolizyjny, po przedmiotowym wypadku/kolizji został naprawiony w ASO przy użyciu oryginalnych, nowych części zamiennych. Ubezpieczyciel w pełni pokrył koszty naprawy pojazdu zgodnie z fakturami VAT z ASO, ale mimo wniosku poszkodowanego odmówił mu zapłaty odszkodowania z tytułu utraty wartości handlowej pojazdu. Pozew obejmuje także wniosek o zwrot kosztów sporządzenia opinii rzeczoznawcy samochodowego na etapie przedsądowym. Pozew z komentarzem liczy 8 stron.

Wzór pozwu o odszkodowanie za ubytek wartości pojazdu:

https://www.lexshop.com.pl/pismo/145/pozew-o-odszkodowanie-za-ubytek-wartosci-handlowej-pojazdu-z-oc-sprawcy

Scroll to Top