Lotnisko w Gdańsku – odszkodowania za hałas

Na prośbę Pana Szymona Zięby, dziennikarza „Dziennika Bałtyckiego”, radca prawny dr Michał Strzelbicki odpowiedział na kilka pytań związanych z dochodzeniem odszkodowań przez właścicieli nieruchomości objętych obszarem ograniczonego użytkowania wokół lotniska w Gdańsku. Pełna treść artykułu dostępna jest pod linkiem tutaj.

EVENTUM Kancelaria Prawna od kilku lat prowadzi sprawy związane z odszkodowaniami od Portu Lotniczego Ławica w Poznaniu. Jak informowaliśmy już wcześniej, w sprawach naszych Klientów zapadło już kilkanaście korzystnych wyroków zasądzających, spośród których jeden jest już prawomocny (tzn. apelacja Portu Lotniczego została oddalona i wyrok został zrealizowany – sprawdź link), a pozostałe apelacje strony pozwanej czekają na rozpoznanie przez sąd II instancji.

Zdobyte w sprawach Ławicy doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie naszej pomocy także właścicielom oraz użytkownikom wieczystym nieruchomości położonych w obszarze ograniczonego użytkowania wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Wybierając naszą ofertę, powierzacie Państwo sprawę prawnikom specjalizującym się w odszkodowaniach, którzy wiedzą jak skutecznie reprezentować Wasze interesy. Proponujemy przy tym korzystne warunki finansowe – nasze wynagrodzenie w przeważającej części oparte jest na prowizji od wygranej. Szczegółowe warunki naszej oferty dostępne są pod linkiem poniżej.

 

Napisz do nas: gdansk@eventum.com.pl

Zadzwoń: +48 510943567

 

Leave a Comment