Odszkodowanie za amputację palców, ręki, nogi — wypadki przy pracy i nie tylko

Kiedy mogę uzyskać odszkodowanie za amputację palców, ręki lub nogi z OC?odszkodowanie za wypadek przy pracy

Jeżeli do amputacji palców, czy kończyny doszło w wyniku wypadku przy pracy, to możesz liczyć nie tylko na odszkodowanie z ZUS, ale także na odszkodowanie z OC pracodawcy – często możesz uzyskać odszkodowanie z OC pracodawcy, gdy po jego stronie nie ma nawet najmniejszej winy. Nasi prawnicy uzyskiwali odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach przy pracy, nawet gdy pracodawca niczego nie zaniedbał – jest to możliwe! Przedstaw swoją sprawę naszym prawnikom, pytanie nic nie kosztuje.

odszkodowanie za wypadek

Doznałeś amputacji w następstwie wypadku samochodowego, w wypadku kolejowym, tramwajowym – możesz uzyskać odszkodowanie z OC samochodu, pociągu, czy też z OC firmy przewozowej, a co najważniejsze do uzyskania odszkodowania zazwyczaj nie musi być niczyjej winy! Zapytaj naszych prawników, czy należy Ci się odszkodowanie!

Doznałeś amputacji palców lub kończyny w następstwie zakażenia szpitalnego albo błędnej diagnozy lekarskiego, czy też złego leczenia? Lekarze amputowali Ci nie tę kończynę? Uzyskaj wysokie odszkodowanie z OC szpitala! Nasi prawnicy są gotowi do analizy Twojej sprawy i bez opłat wstępnych poprowadzenia sprawy o odszkodowanie z OC lekarza, czy też z OC szpitala. Pamiętaj, że mitem jest, że od szpitala, czy od lekarza nie da się uzyskać odszkodowania – tak było kiedyś, gdy nie było prawników specjalizujących się w odszkodowaniach! Napisz do naszych prawników i przedstaw im swoją sprawę – dokonamy analizy sprawy bez wstępnych kosztów.

Arzt mit Aufnahme aus Magnetresonanztomographen

Do amputacji doszło przy pracy w gospodarstwie rolnym, przy maszynach rolniczych? Uzyskaj odszkodowanie nie tylko z KRUS, ale także z OC rolnika! Nawet jeżeli poszkodowanym jest rolnik albo domownik, czy ktoś z rodziny, to może uzyskać odszkodowanie z OC rolnika. Zapytaj naszych prawników o swoją sprawę –  prowadzimy sprawy bez opłat wstępnych!

Od wypadku minęły lata – czy uzyskam odszkodowanie? Upływ nawet lat od wypadku nie musi oznaczać braku możliwości uzyskania odszkodowania. Jest możliwe uzyskanie odszkodowania nawet za wypadki z 1997 r.

odszkodowanie za wypadek na wsi

Wypadki przy pracy, to wciąż spory problem. Jeśli były one Twoim udziałem, możesz starać się o odszkodowanie. Zapytaj o to naszych prawników – zajmie Ci to tylko minutę, a dasz sobie szansę na wysokie odszkodowanie za amputację palców, ręki lub nogi!

Pod linkami poniżej znajdziesz więcej informacji na podobne tematy:

odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu,

odszkodowanie za wypadek przy pracy od pracodawcy i z ZUS,

odszkodowanie za ciężki wypadek przy pracy,

odszkodowanie za utratę wzroku,

odszkodowanie za utratę słuchu,

wypadek w gospodarstwie rolnym.

Businessman using laptop and mobile phone

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia. Zespół zaangażowanych specjalistów dokona wnikliwej analizy Państwa przypadku i pokieruje roszczenia w taki sposób, iż będziecie w stanie uzyskać maksymalne odszkodowanie ze wszelkich możliwych źródeł, w tym odszkodowanie za wypadek przy pracy od pracodawcy. Sformułujemy żądania nie tylko do ZUS, ale również do Waszego zakładu pracy. Dołożymy wszelkich starań, ażeby uzyskana kwota odszkodowania za amputację ręki, palców lub nogi była dla Państwa satysfakcjonująca. Wypadki przy pracy zdarzają się, dlatego warto wiedzieć, jak działać w przypadku, gdy sami ich doświadczymy. Zapraszamy do kontaktu.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o naszej pomocy w dochodzeniu odszkodowań za wypadki przy pracy.

Przykładowe sukcesy Kancelarii EVENTUM w sprawach o odszkodowanie za wypadek przy pracy kliknij tutaj.

dr Michał Strzelbicki

radca prawny, założyciel EVENTUM

tel. kom.  510 943 567  

e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.pl

Mariusz Sadowski

radca prawny

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

 

Scroll to Top