Odszkodowanie za amputację palców, ręki, nogi — wypadki przy pracy i nie tylko

Kiedy mogę uzyskać odszkodowanie z OC?odszkodowanie za wypadek przy pracy

Jeżeli do amputacji palców, czy kończyny doszło w wyniku wypadku przy pracy, to możesz liczyć nie tylko na odszkodowanie z ZUS, ale także na odszkodowanie z OC pracodawcy – często możesz uzyskać odszkodowanie z OC pracodawcy, gdy po jego stronie nie ma nawet najmniejszej winy. Nasi prawnicy uzyskiwali odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach przy pracy, nawet gdy pracodawca niczego nie zaniedbał – jest to możliwe! Przedstaw swoją sprawę naszym prawnikom, pytanie nic nie kosztuje.

odszkodowanie za wypadekDoznałeś amputacji w następstwie wypadku samochodowego, w wypadku kolejowym, tramwajowym – możesz uzyskać odszkodowanie z OC samochodu, pociągu, czy też z OC firmy przewozowej, a co najważniejsze do uzyskania odszkodowania zazwyczaj nie musi być niczyjej winy! Zapytaj naszych prawników, czy należy Ci się odszkodowanie!

Doznałeś amputacji palców lub kończyny w następstwie zakażenia szpitalnego albo błędnej diagnozy lekarskiego, czy też złego leczenia? Lekarze amputowali Ci nie tę kończynę? Uzyskaj wysokie odszkodowanie z OC szpitala! Nasi prawnicy są gotowi do analizy Twojej sprawy i bez opłat wstępnych poprowadzenia sprawy o odszkodowanie z OC lekarza, czy też z OC szpitala. Pamiętaj, że mitem jest, że od szpitala, czy od lekarza nie da się uzyskać odszkodowania – tak było kiedyś, gdy nie było prawników specjalizujących się w odszkodowaniach! Napisz do naszych prawników i przedstaw im swoją sprawę – dokonamy analizy sprawy bez wstępnych kosztów.

Do amputacji doszło przy pracy w gospodarstwie rolnym, przy maszynach rolniczych? Uzyskaj odszkodowanie nie tylko z KRUS, ale także z OC rolnika! Nawet jeżeli poszkodowanym jest rolnikArzt mit Aufnahme aus Magnetresonanztomographen albo domownik, czy ktoś z rodziny, to może uzyskać odszkodowanie z OC rolnika. Zapytaj naszych prawników o swoją sprawę –  prowadzimy sprawy bez opłat wstępnych!

Od wypadku minęły lata – czy uzyskam odszkodowanie? Upływ nawet lat od wypadku nie musi oznaczać braku możliwości uzyskania odszkodowania. Jest możliwe uzyskanie odszkodowania nawet za wypadki z 1997 r.

odszkodowanie za wypadek na wsiWypadki przy pracy, to wciąż spory problem. Jeśli były one Twoim udziałem, możesz starać się o odszkodowanie. Zapytaj o to naszych prawników – zajmie Ci to tylko minutę, a dasz sobie szansę na wysokie odszkodowanie!