Oferta odszkodowania dla firm

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do firm, w tym spółek oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Odszkodowania dla firm są jednym z ważniejszych obszarów naszej działalności.

Pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania dla firmy

Oferujemy pomoc prawną w dochodzeniu odszkodowań za szkody powstałe w związku z Państwa działalnością gospodarczą. Prowadzimy zarówno nowe sprawy, jak i weryfikujemy decyzje ubezpieczycieli wydane w sprawach wcześniejszych. Pomagamy uzyskać pełne odszkodowanie zarówno z polis własnych (ubezpieczenie mienia od zdarzeń losowych, ubezpieczenie towaru w transporcie, ubezpieczenie autocasco), jak i z polis OC sprawcy szkody, zarówno w zakresie poniesionych strat, jak i utraconych dochodów. Doradzamy także w sytuacjach, w których to Państwa działalność gospodarcza jest źródłem szkody (np. na osobie pracownika).

W dotychczasowej praktyce zajmowaliśmy się uzyskiwaniem odszkodowań za takie zdarzenia, jak np. pożar hal w przedsiębiorstwie produkcyjnym (więcej tu: » Milion złotych odszkodowania za pożar – EVENTUM Odszkodowania), pożar domu wczasowego, zawalenie się szklarni, zalanie hurtowni, zalanie pubu ściekami z kanalizacji miejskiej, pożar hali magazynowej w gospodarstwie rolnym, pożar środków obrotowych znacznej wartości, pożar hal magazynowych z produktami budowlanymi.

Kliknij wybrany link poniżej i dowiedz się więcej na tematy szczególnie związane z odszkodowaniami dla firm:

odszkodowanie za pożar, zalanie i inne szkody w mieniu

odszkodowanie za samochód z OC albo AC

odszkodowania w transporcie, od przewoźnika i z ubezpieczenia cargo

odszkodowanie z OC za przestój pojazdu

brak przeglądu elektrycznego i odmowa odszkodowania za pożar

kradzież towaru podczas przewozu przesyłki

niedoubezpieczenie i zasada proporcji

Audyt ubezpieczeniowy

Oprócz pomocy w uzyskaniu odszkodowania, świadczymy także usługi audytu ubezpieczeniowego dla firm. Niejednokrotnie spotykamy się w naszej działalności z sytuacją, w której okazuje się, że firma nie jest prawidłowo ubezpieczona, tzn. nie posiada polis odpowiednio dopasowanych do przedmiotu czy zakresu jej działalności, albo odwrotnie – posiada ubezpieczenie, które w praktyce okazuje się niepotrzebne i generuje tylko zbędne koszty. Nasza pomoc pozwala na optymalizację wydatków ponoszonych w firmie na ubezpieczenia, a także na uniknięcie w przyszłości kosztów zdarzeń szkodowych, poprzez transfer ryzyka na towarzystwo ubezpieczeniowe w ramach odpowiednio dobranych polis ubezpieczenia.

Skontaktuj się z nami:

Kancelaria Prawna EVENTUM

r. pr. Mariusz Sadowski, r. pr. dr Michał Strzelbicki s.c.

ul. Dąbrowskiego 89/199, 60-574 Poznań e-mail: biuro@eventum.com.pl

Strzelbicki_Michal

dr Michał Strzelbicki

radca prawny, założyciel EVENTUM

tel. kom.  510 943 567  

e-mail: mstrzelbicki@eventum.com.pl

Mariusz Sadowski

radca prawny

tel. kom. 502 603 736

e-mail: msadowski@eventum.com.pl

Scroll to Top