61 855 24 45

Poradnik

 

proces o odszkodowanieMisją Kancelarii Prawnej EVENTUM jest wszechstronna pomoc prawna osobom poszkodowanym w wypadkach. Dlatego też stworzyliśmy Centrum Pomocy Poszkodowanym. Jego zadaniem jest udostępnienie Państwu szeregu użytecznych informacji z dziedziny ubezpieczeń oraz odszkodowań. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo w zgromadzonych tu materiałach odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt –  bez kosztów, bez zobowiązań dokonamy analizy sprawy.

Centrum Pomocy Poszkodowanym obejmuje:

icône bouton internet questionCentrum Pomocy to przede wszystkim Porady eksperta. Nasi specjaliści odpowiadają tu na Państwa pytania z zakresu ubezpieczeń oraz analizują poszczególne przypadki pod kątem możliwości uzyskania odszkodowania.

icône bouton internet informationWypadek jest dla każdego szczególnie stresującym przeżyciem, na które często nie jesteśmy odpowiednio przygotowani. Tymczasem od naszego zachowania w trakcie i po wypadku zależą nie tylko jego skutki, ale w niemałym stopniu także wysokość możliwego do uzyskania odszkodowania. Z tego względu w Centrum Pomocy znajdziecie Państwo wskazówki, jak zachować się w sytuacji, gdy wypadek przydarzy się właśnie Wam. Informacje te pomogą Państwu ograniczyć negatywne skutki wypadku oraz zwiększą możliwości uzyskania jak najwyższego odszkodowania.

Documents uploading.Centrum Pomocy zawiera także pliki do pobrania. Za ich pośrednictwem udostępniamy Państwu przydatne formularze i inne materiały z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań.

 

Bezpłatna ocena sprawy

Wysłanie zapytania do niczego nie zobowiązuje